More Website Templates @ TemplateMonster.com. July 30, 2012!

Nasza oferta:

W Canwie zapewniamy organizację wyjątkowych i eleganckich przyjęć weslenych, bankietów, spotkań biznesowych, komunii a także urodzin. Dysponujemy przestroną, klimatyzowaną i pięknie urządzoną salą balową która pomieści nawet 150 gości.


Oferujemy Państwu między innymi: dogodną lokalizację (zaledwie parę kilometrów od centrum Warszawy), klimatyzowaną salę balową na 150 osób, duży parking dla gości, wyrafinowaną kuchnię, bogaty wybór potraw idealnych na każdą okazję, doskonałą obsługę oraz nasze ogromne doświadczenie – działamy od 1996 roku!


Mamy możliwość organizacji wesela dla ponad 200 gości. Wykorzystujemy wtedy namiot z parkietem, podestem dla orkiestry , oświetleniem i dekoracją. Wesele na świeżym powietrzu ale pod dachem i w otoczeniu pięknej zieleni to niezapomnianie przeżycie zarówno dla Państwa Młodych jak ich gości.

 

Referencje:

Jesteśmy zachwyceni organizacją przyjęcia weselnego w Canwie. Pięknie udekorowana sala, doskonała obsługa i niesamowicie smaczne jedzenie. Jeżeli wesele, to tylko w Canwie! :)

Kasia&Michał

Nasze wesele odbyło się w Canwie z czego jesteśmy bardzo zadowoleni, goście również! Jedzenie było przepyszne, obsługa przesympatyczna! Polecamy bardzo serdecznie każdemu, pozdrawiamy.

Ania&Zbyszek

Ten cudowny dzień dopełniło wesele w CANWIE!!! Gorąco polecamy, nie wyobrażamy sobie innego miejsca na organizację naszego wesela. Dziękujemy!

Ewa&Adam

Chrzciny przygotowane doskonale, pyszne jedzenie! Miejsce cudowne, pełne zieleni i z dobrym dojazdem. Badzo dziękujemy za pomoc w organizacji i pozdrawiamy!

Monika